X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Wypoczywaj w spokoju, my zabezpieczymy Twój dom

2010-06-25 08:35 piątek
W czasie kiedy większość Polaków korzysta z wakacyjnego urlopu, włamywacze nie plażują. Jak wynika ze statystyk policyjnych, od czerwca do lipca odnotowuje się blisko piętnastoprocentowy wzrost tego rodzaju przestępstw.

Z myślą o takich sytuacjach BZ WBK–Aviva przygotowało ofertę specjalną, dzięki której każdy klient Banku Zachodniego WBK może wykupić ubezpieczenie domu czy mieszkania do końca wakacji z 30 procentową zniżką.

Sprawdź swoją składkę!

BZ WBK–Aviva chce zachęcić osoby wybierające się na wczasy do zabezpieczenia się przed skutkami włamania oraz innymi zagrożeniami dotyczącymi domów lub mieszkań, które potrafią szybko zatrzeć miłe wspomnienia lub co gorsza zepsuć nawet najbardziej udany urlop. Jak pokazują majowe wyniki badań Eurobarometru podczas tegorocznych wakacji ponad połowa naszych rodaków wyjedzie na wczasy, a 36% z nas będzie wypoczywać zagranicą.

Co ciekawe, jak pokazują ubiegłoroczne badania przeprowadzone na zlecenie Komendy Głównej Policji dokładnie na przekór policyjnym statystykom, Polacy są niezwykle spokojni o pozostawiany dobytek. Blisko 70 proc. ankietowanych nie obawia się włamania do domu lub mieszkania, uznając je za mało prawdopodobne.

- Analizowane wyniki badań bardzo nas zainteresowały. Niefrasobliwość Polaków wydaje się nadmierna, gdyż jak pokazał nasz wewnętrzny sondaż, każdy zna co najmniej dwie osoby, które padły ofiarą włamywaczy, czy to w domu jednorodzinnym czy na osiedlu zamkniętym z ochroną. Dlatego postanowiliśmy zastosować zachętę w postaci promocyjnej oferty cenowej, która naszym zdaniem skłoni klientów do zabezpieczenia się przed takim pourlopowym „twardym lądowaniem”- tłumaczy Mieczysław Putkowski, dyrektor odpowiedzialny za ofertę produktową BZ WBK-Aviva Towarzystw Ubezpieczeń. - Mamy również nadzieję, że pomoże to w wyrobieniu nawyku ubezpieczeniowego, który pozwoli złagodzić skutki innych zdarzeń losowych takich jak zalanie sąsiada czy pożar, które mogą dotknąć przecież każdego - dodaje Putkowski.

Przykładowo za ubezpieczenie kawalerki w centrum Warszawy o wartości 300 tysięcy złotych klient BZ WBK zapłaci teraz jedynie 168 złotych rocznie, oszczędzając przy tym 72 złote. Przy ubezpieczeniu bardziej wartościowej nieruchomości, oszczędności te będą jeszcze większe. Na przykład, dla 90 metrowego mieszkania o wartości 750 tysięcy złotych, roczna składka wyniesie 420 złotych, a oszczędność z tytułu promocyjnego rabatu aż 180 złotych.

Polisa ubezpieczeniowa Locum chroni przed następstwami całego szeregu nieszczęśliwych zdarzeń począwszy od utraty lub zniszczenia mienia na skutek kradzieży z włamaniem, rabunku oraz dewastacji, poprzez straty lub zniszczenia mienia na skutek np. pożaru, zalania, silnego wiatru, uderzenia pioruna, a na szkodach osobowych i rzeczowych wyrządzonych osobom trzecim przez ubezpieczonego lub jego bliskich kończąc.

Ubezpieczeniem można objąć mieszkanie, lokal użytkowy lub budynek mieszkalny, w tym w trakcie budowy lub przebudowy. Ubezpieczeniem objęte też mogą być przynależne budowle (np. garaż wolnostojący, ogrodzenie), stałe elementy wyposażenia – zamontowane lub wbudowane na stałe elementy wyposażenia (np. piec grzewczy, kominek, krany, baterie, wanny, zabudowa kuchenna), cenne przedmioty, które znajdują się w domu lub mieszkaniu (np. sprzęt RTV i AGD, sprzęt komputerowy, wyroby z metali szlachetnych, meble, sprzęt sportowy np. rowery, narty). Ważnym elementem ubezpieczenia jest też odpowiedzialność cywilna w stosunku do osób trzecich, które poniosą szkody związane z naszą nieruchomością, np. zalanie, złamanie nogi na naszej posesji, itp.

Sprawdź swoją składkę!

Szczegółowe informacje na temat oferty promocyjnej ubezpieczenia Locum znajdują się na stronie www.bzwbkaviva.pl

Kontakt:

Katarzyna Mirowska-Wawrzyniak
BZ WBK-Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń
tel. (61) 659 66 09, 0 607 16 30 16
e-mail: kasia.mirowska@bzwbkaviva.pl

Informacja prasowa BZ WBK-Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń z dnia 24.06.2010 r.
Zobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
  • 2010-06-28 08:14 poniedziałek ~bateria | [+] odpowiedz
    najpierw dom trzeba mieć a po za tym nie tylko oni oferują xD ja mam kredyt na dom w getin i nie jest źle ;)
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Aktywa Funduszu - suma składek wpłacanych przez członków ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
Witryna w programie
Polisa na 100%
Opinie klientów 4.71 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.71
/ 5.00 sprawdź