X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Ubezpieczone mieszkanie to spokojny wyjazd

2016-12-06 14:11 wtorek
ubezpieczenie mieszkania a spokojny wyjazd
Już niebawem święta a zaraz po nich zimowe ferie. To dobra okazja aby wyjechać na kilka dni. Ale zbliżający się wyjazd bardzo często powoduje w nas narastający niepokój. Zastanawiamy się co będzie, jeśli pod naszą nieobecność pęknie rura, albo ktoś włamie się do mieszkania. A jeśli znowu ulewny deszcz zaleje nam piwnicę? Kto zajmie się mieszkaniem do czasu naszego powrotu?

Aby zapewnić sobie spokój nie tylko podczas wyjazdu, ale przez cały rok wystarczy solidna polisa ubezpieczeniowa. Są oferty, które pozwalają nam ubezpieczyć praktycznie wszystko – od sprzętu elektronicznego, poprzez kosztowności i dzieła sztuki, do pozostawionych na tarasie mebli i narzędzi, a nawet drzewek w ogródku. Ale i zwykłe pęknięcie rury czy też cieknący podczas ulewy dach też mogą narazić nas na spore koszty i kłopoty. Dlatego warto przyjrzeć się zakresowi swojego ubezpieczenia i sprawdzić czy rzeczywiście w pełni zabezpiecza to, co dla nas najcenniejsze.

Polisa na wszystko

Są ubezpieczenia, jak np. WARTA DOM KOMFORT PLUS, oparte na zasadzie all risks, które daje wyjątkowo szeroki zakres ochrony mieszkania lub domu z jego wyposażeniem. Dzięki zawartemu w polisie tzw. domowemu assistance klienci mają też zapewnioną organizację i pokrycie kosztów usługi wielu specjalistów. W przypadku zalania mieszkania Warta zorganizuje i opłaci usługę hydraulika, który naprawi pęknięty zawór czy wężyk, szklarza, który wstawi wybitą szybę, czy ślusarza, który naprawi uszkodzony przez złodzieja zamek w drzwiach. I nawet nie trzeba będzie wracać z wyjazdu.

Wystarczy zostawić zaufanej osobie klucze i pełnomocnictwo do podejmowania decyzji w sprawach związanych z nieruchomością. Ale co ciekawe, z takiej polisy możemy skorzystać także podczas wyjazdu. Ubezpieczenie zawiera bowiem  assistance medyczny,co gwarantuje m.in. wizytę lekarza w dowolnym miejscu w Polsce w razie nagłego zachorowania każdego z domowników. Szczególnie podczas zimowych wyjazdów, podczas których o przeziębienie czy kontuzje narciarską nie trudno, taka opcja może się bardzo przydać.
Zobacz także
« powrót do działu: Poradniki
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Nieszczęśliwy wypadek - nagłe zdarzenie wywołane przyczyną zewnętrzną, ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
Witryna w programie
Polisa na 100%
Opinie klientów 4.71 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.71
/ 5.00 sprawdź