X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Ubezpieczenie do hipoteki w Banku Pocztowym

2010-02-08 08:02 poniedziałek
Bank Pocztowy umożliwił zakup dodatkowego ubezpieczenia do kredytu hipotecznego oraz pożyczki hipotecznej.

Bank Pocztowy wprowadził do oferty pakiet ubezpieczeń do produktów hipotecznych, w ramach którego proponuje:
  • ubezpieczenie od utraty pracy - w przypadku utraty pracy ubezpieczyciel pomoże w spłacie 12 kolejnych rat kredytu, których wartość może wynieść łącznie nawet do 100 000 zł;
  • ubezpieczenie na życie, zapewniające środki finansowe na spłatę zaciągniętego zobowiązania w przypadku śmierci nawet do 1 000 000 zł;
  • ubezpieczenie od trwałej i całkowitej niezdolności do pracy, które daje ochronę finansową na wypadek trwałej niezdolności do pracy. Klient objęty tym ubezpieczeniem może liczyć na wypłatę świadczeń nawet do 500 000 zł.

Sprawdź swoją składkę!

Dzięki proponowanemu pakietowi Klient otrzymuje szeroki zakres ochrony zapewniający mu komfort i bezpieczeństwo. Dodatkową zaletą pakietu jest jego niska cena oraz wygoda - w jednym miejscu Klient otrzymuje kredyt i przystępuje do  ubezpieczenia.

Klientom korzystającym ze specjalnego pakietu ubezpieczeń oferowana jest niższa marża kredytu, średnio o 0,5 p.p. przez co miesięczna rata ulega obniżeniu. Składka na ubezpieczenie może zostać doliczona do kwoty kredytu czy pożyczki hipotecznej i być spłacana razem z ratą kredytu (nie dotyczy kredytu hipotecznego w ramach rządowego programu „Rodzina na swoim"). Opłata pobierana za ubezpieczenie wynosi 2,5% kwoty kredytu/pożyczki hipotecznej. Ubezpieczenie wykupuje się na 3 lata. Po tym okresie może zostać ono odnowione.

Pakiet został przygotowany wspólnie z grupą ubezpieczeniową Aviva.

Z kredytem mieszkaniowym w Banku Pocztowym można sfinansować zakup mieszkania lub domu, remont, jak również budowę domu. W banku dostępny jest także kredyt hipoteczny w ramach programu rządowego „Rodzina na swoim". Pożyczkę hipoteczna można przeznaczyć na dowolny cel niezwiązany z finansowaniem działalności gospodarczej.

Aviva (dawniej Commercial Union) jest jedną z największych w Polsce grup ubezpieczeniowo-finansowych. Obsługuje ponad 3,5 miliona klientów i zarządza aktywami o wartości ponad 60 mld zł. Oferuje ubezpieczenia na życie i majątkowe, emerytury i inwestycje. Aviva współpracuje z bankami w zakresie bancassurance, oferując m. in. pakiety ubezpieczeń do kredytów hipotecznych, gotówkowych i do kart kredytowych.

Kontakt:

Magdalena Ossowska-Krasoń
Rzecznik Prasowy
e-mail: m.ossowska@pocztowy.pl
Bank Pocztowy SA
ul. Polna 11
00-633  Warszawa
tel.: 022 328 76 06
http://www.pocztowy.pl

Informacja prasowa Banku Pocztowego z dnia 03.02.2010 r.
Zobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Fundusz inwestycyjny otwarty - polega na zakupie jednostek ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
Witryna w programie
Polisa na 100%
Opinie klientów 4.71 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.71
/ 5.00 sprawdź