X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Ubezpieczenia mieszkań i domów

Od 1 lipca br. PTU S.A. wprowadza na rynek nowe ubezpieczenie domów i mieszkań ALFA. W ramach ubezpieczenia dodawane jest bezskładkowo do każdej zawartej umowy - ...
Czytaj więcej »
PZU poszerza ofertę ubezpieczeń mieszkaniowych i proponuje klientom ubezpieczenie z możliwością opłacenia raty składki w ramach czynszu. Z oferty skorzystać mogą klienci, których spółdzielnia lub wspólnota ...
Czytaj więcej »
Kredytobiorcy mBanku i MultiBanku mogą już skorzystać z nowego pakietu ubezpieczeń do kredytu hipotecznego  stworzonego we współpracy z BRE Ubezpieczenia TU S.A. Pakiet Mieszkam bezpiecznie składa ...
Czytaj więcej »

PZU dla firmy i dla domu

2009-03-17 13:11 wtorek
Największy polski ubezpieczyciel ruszył właśnie z nową inicjatywą pod nazwą PZU Pomoc. W jej ramach zapewnione będą wszystkie usługi assistance. Na naszym portalu kontynuujemy przegląd oferowanych ...
Czytaj więcej »
Ubezpieczenie budynków stanowiących część gospodarstwa rolnego pozwoli nam na uzyskanie odszkodowania w przypadku zniszczenia lub uszkodzenia nieruchomości.
Czytaj więcej »
Przedstawiamy kolejny artykuł z cyklu poświęconego ubezpieczeniom mieszkaniowym, a zwłaszcza porównaniu definicji różnych zdarzeń ubezpieczeniowych występujących w najczęściej wykupywanych w naszym kraju polisach.
Czytaj więcej »
Chcesz ubezpieczyć mieszkanie? Musisz je odpowiednio zabezpieczyć! Mieć własne mieszkanie to marzenie każdego. Ciężko pracujemy aby w końcu mieć własny domek czy choćby popularne „M”. Kiedy ...
Czytaj więcej »
1 | <2>
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Kwota bezsporna odszkodowania - To kwota należna poszkodowanemu od ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
Witryna w programie
Polisa na 100%
Opinie klientów 4.71 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.71
/ 5.00 sprawdź