X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Ubezpieczenia mieszkań i domów

Zalanie mieszkania – jaka polisa pokryje szkody?Zastanawiasz się jaka polisa zrekompensuje straty, które poniósłbyś, gdybyś zalał mieszkania: swoje oraz sąsiada? Czy podstawowe ubezpieczenie mieszkania wystarczy? Każdy sprzęt domowy kiedyś w końcu przestanie ...
Czytaj więcej »
Przymierzamy się z mężem do podpisania umowy ubezpieczenia naszego nowego mieszkania. Zastanawiamy się, co kryje się pod pojęciem „suma ubezpieczenia nieruchomości”?
Czytaj więcej »
Podpisałem ostatnio umowę ubezpieczenia mieszkania. Chciałbym się dowiedzieć, w jaki sposób ustalana jest wysokość odszkodowania w przypadku wystąpienia szkody?
Czytaj więcej »

Czy jesteś solidnie ubezpieczony?

2011-03-09 09:04 środa
Pożar, powódź, wichura. Kataklizm może zabrać cały dorobek naszego życia w ciągu kilku minut. Wykupując polisę chroniącą nasz majątek prywatny pamiętajmy, by ubezpieczyć go w całości. ...
Czytaj więcej »
O czym powinienem pamiętać, wyceniając swoje mieszkanie w celu zawarcia umowy z ubezpieczycielem? Chciałbym uniknąć przykrych niespodzianek przy ewentualnej wypłacie odszkodowania w przyszłości.
Czytaj więcej »
Czy każda polisa mieszkaniowa ma ten sam zakres? Zastanawiam się, jakie konkretne zdarzenia losowe może obejmować ochrona ubezpieczeniowa?
Czytaj więcej »
Istotną przyczyną niezadowolenia z wysokości odszkodowań z ubezpieczenia nieruchomości może być tak zwane zużycie techniczne budynków i związane z nim dwa systemy wypłaty odszkodowań...
Czytaj więcej »
Ostatnio zostało zalane mieszkanie naszych przyjaciół. Chcąc się szybko ubezpieczyć, zadzwonili wówczas do jednego z towarzystw ubezpieczeniowych. W odpowiedzi usłyszeli, że odszkodowanie może zostać wypłacone jedynie ...
Czytaj więcej »
Samochód mojego znajomego uczestniczył ostatnio w kolizji. Rzeczoznawca powołany przez ubezpieczyciela orzekł, że zniszczenie pojazdu kwalifikuje się jako tzw. szkoda całkowita. Czy podobny typ szkody może ...
Czytaj więcej »
pierwsza | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | <7> | 8 | 9 | 10 | 11 | ostatnia
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Odpowiedzialność cywilna - powstała na podstawie przepisów prawa ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
Witryna w programie
Polisa na 100%
Opinie klientów 4.71 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.71
/ 5.00 sprawdź