X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Pakiety Assistance do eKonta w m Banku

2011-01-07 08:11 piątek
Klienci mBanku mogą uzupełnić swój rachunek eKONTO o nowe pakiety ubezpieczeniowe Assistance: Auto24h, Dom24h i Opieka24h. Każdy z produktów gwarantuje wsparcie w nawet najbardziej nieprzewidzianych sytuacjach.

Nowym elementem oferty dla Klientów indywidualnych mBanku są trzy produkty Assistance - Auto 24h, Dom24h i Opieka24h. Każdy z nich dostępny jest w trzech wariantach, różniących się zakresem świadczenia oraz ceną.

W ramach ubezpieczenia Assistance Auto24h, w zależności od wybranego wariantu, można liczyć m.in. na: naprawę lub holowanie pojazdu w miejscu zdarzenia, dostarczenie paliwa, pomoc w wymianie opon, otwarciu i uruchomieniu pojazdu czy możliwość otrzymania samochodu zastępczego.

Przystąpienie do ubezpieczenia Dom24h zapewni m.in.: interwencję fachowców (w tym ślusarza czy osoby przeszkolonej w zakresie napraw sprzętu RTV/AGD), dozór, transport i przechowanie mienia czy naprawę sprzętu komputerowego.

Z kolei wybierając ubezpieczenie Opieka24h można liczyć m.in. na: wizytę lekarza i pielęgniarki, dostawę leków i sprzętu medycznego, transport medyczny, umówienie wizyty u lekarza specjalisty czy opiekę domową po hospitalizacji.

Dzięki jednolitemu cennikowi produktów Assistance, łatwo ustalić koszt pakietów. W przypadku wszystkich trzech produktów, wariant Standard wiąże się z opłatą 5 zł/mies., wariant Komfort oferowany jest za 10 zł/mies., z kolei najszerszy wariant Premium kosztuje 15 zł/mies. Dodatkowo, dla posiadaczy co najmniej dwóch produktów ubezpieczeniowych w mBanku (spośród produktów: NNW Ochrona24h, pakiety Assistance Auto24h, Dom24h, Opieka24h) przewidziano zniżki. Po uwzględnieniu rabatu cena produktów Assistance wynosi: 4 zł (w wariancie Standard), 8 zł (Komfort) i 11 zł (Premium), zaś dla produktu NNW Ochrona 24h 1,99 zł (wariant Standard), 7,99 zł (Komfort), 20,99 zł (Premium).

Zdecydowaliśmy się na poszerzenie oferty, ponieważ nasze dotychczasowe doświadczenia pokazują, że nasi Klienci chętnie korzystają z produktów ubezpieczeniowych - mówi Wojciech Toboła, odpowiedzialny za wdrożenie pakietów Assistance w mBanku. Pracując nad propozycją Assistance rozmawialiśmy z Klientami. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że dla wielu osób ważna jest możliwość swobodnego kształtowania oferty ubezpieczeniowej, tak aby w maksymalnym stopniu odpowiadała indywidualnym oczekiwaniom. Dlatego reguły związane z produktami Assistance w mBanku są proste, a ich wybór przy jednoczesnym korzystaniu z propozycji NNW oznacza korzyść w postaci niższej ceny - dodaje Toboła.

Stworzone we współpracy z BRE Ubezpieczenia pakiety Assistance w mBanku wyróżniają się nie tylko przejrzystymi zasadami tworzenia pakietów w dowolnie wybranym przez Klienta wariancie, ale także wygodą i prostotą obsługi. Pakiety można zamówić przez internet lub za pośrednictwem mLinii, a miesięczne składki za ubezpieczenie pobierane są automatycznie z eKONTA.

Informacja prasowa mBanku z dnia 27.12.2010 r.
Zobacz także
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Wykup ubezpieczenia - sytuacja, w której towarzystwo ubezpieczeniowe ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
Witryna w programie
Polisa na 100%
Opinie klientów 4.71 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.71
/ 5.00 sprawdź