X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Nowe ubezpieczenie mieszkań „przy czynszu” z assistance w UNIQA

2010-10-04 08:31 poniedziałek
UNIQA rozszerza zakres ubezpieczenia mieszkań „przy czynszu” o nowe ryzyka oraz usługę assistance. Produkt skierowany jest do mieszkańców nieruchomości zarządzanych przez spółdzielnie mieszkaniowe i innych zarządców nieruchomości.

Sprawdź swoją składkę!

Produkt ubezpieczenia mieszkań „przy czynszu” zabezpiecza mienie (ruchomości domowe i stałe elementy) klienta znajdujące się w mieszkaniu, piwnicy, komórce, garażu czy na strychu przed kradzieżą z włamaniem, rabunkiem oraz różnymi zdarzeniami losowymi, m.in. ogniem, wybuchem, zalaniem, huraganem, powodzią, trzęsieniem ziemi, katastrofą budowlaną, pękaniem mrozowym czy wandalizmem, który nie musi być konsekwencją włamania. Oprócz mienia znajdującego się w mieszkaniu i odpowiedzialności cywilnej – objęty ochroną został również sam lokal mieszkalny. Zastosowano tu innowacyjne rozwiązanie ubezpieczenia „na pierwsze ryzyko”, dzięki któremu klient nie musi kierować się wartością rynkową czy odtworzeniową lokalu mieszkalnego przy deklarowaniu sumy ubezpieczenia.

Do ubezpieczenia dodano nową usługę assistance gwarantującą w razie wystąpienia zdarzenia objętego ochroną pomoc specjalistów, np. ślusarza, elektryka, szklarza czy hydraulika oraz pomoc interwencyjną specjalisty w sytuacji, gdy awarii ulegnie sprzęt komputerowy, AGD czy RTV.

Dodatkowo UNIQA udostępnia klientom innowacyjny na polskim rynku smsowy Serwis Pogodowy. W ramach tej usługi UNIQA ostrzega klientów przed gwałtownymi zmianami pogodowymi, tj. nawałnicami, burzami, itp., przesyłając sms z informacją o czasie i sile zbliżającego się zagrożenia.

Wprowadzone modyfikacje są odpowiedzią na zmieniające się oczekiwania naszych klientów, którzy potrzebują ubezpieczenia kompleksowego, zapewniającego poczucie bezpieczeństwa we wszystkich aspektach związanych z użytkowaniem mieszkania - mówi Adam Łoziak, Wiceprezes Zarządu UNIQA ds. Współpracy z Mieszkalnictwem. Są one również elementem realizacji naszej strategii dalszego rozwoju współpracy z sektorem mieszkalnictwa – dodaje.

Najważniejsze informacje o ubezpieczeniu mieszkań „przy czynszu”:
  • Kompleksowa ochrona lokalu mieszkalnego (mury, mienie znajdujące się w mieszkaniu, szeroki zakres ryzyk objętych ochroną)
  • Brak udziału własnego w szkodzie – wypłata odszkodowania w pełnej wysokości
  • Ubezpieczenie zawarte na czas nieokreślony
  • Płatność składki wraz z opłatami za użytkowanie mieszkania
  • Atrakcyjny pakiet usług assitance
  • Możliwość zgłoszenia oraz likwidacji szkody m.in. przez spółdzielnię, infolinię, internet
Kontakt:

Anna Skusiewicz
PR Manager
Grupa Ubezpieczeniowa UNIQA Polska
anna.skusiewicz@uniqa.pl
tel.: 426344766
ul.: Gdańska 132
90-520 Łódź

Informacja prasowa Uniqi z dnia 30.09.2010 r.
Zobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Zwyżka - Wyższa cena jaką osoba wykupująca ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
Witryna w programie
Polisa na 100%
Opinie klientów 4.71 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.71
/ 5.00 sprawdź