X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Domowe Assistance w Banku Zachodnim WBK

2011-03-18 08:08 piątek
Klienci Banku Zachodniego WBK, którzy zdecydują się na kompleksowe ubezpieczenie domów i mieszkań Locum, mogą otrzymać roczny pakiet Home Assistance gratis. Oferta powstała dzięki współpracy Banku i BZ WBK-Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń.

W ramach pakietu Home Assistance można liczyć na m.in. pomoc hydraulika, ślusarza, elektryka, specjalisty z zakresie napraw sprzętu AGD/RTV lub sprzętu PC. W przypadku wystąpienia awarii Towarzystwo może zorganizować wizytę oraz pokryć koszty dojazdu i robocizny. Przy poważnych zdarzeniach klient i jego rodzina mogą zostać umieszczeni w hotelu, ich dobytek będzie przetransportowany lub odpowiednio zabezpieczony.

Przykładowo, za ubezpieczenie mieszkania wartego 300 000 zł wraz z ubezpieczeniem ruchomości o wartości 50 000 zł i OC, roczna opłata za ubezpieczenie Locum wyniesie 620 zł, a pakiet assistance zostanie dodany gratis. Co ciekawe, opłata jest stała dla wszystkich klientów, bez względu na położenie domu (niezależnie od wielkości i lokalizacji miasta) lub piętra, na którym znajduje się mieszkanie.

– Pamiętajmy, że nasz dobytek może ulec zniszczeniu nie tylko w wyniku powodzi, pożaru czy kradzieży – a od tych zdarzeń Polacy ubezpieczają się najczęściej. Równie ważny jest dostęp do dobrych fachowców sprawnie i rzetelnie realizujących naprawy domowe – mówi Jerzy Bogaczyk, ekspert od ubezpieczeń majątkowych w Towarzystwie BZ WBK-Aviva. – Za pomocą tej oferty chcemy dotrzeć do osób, które poszukują kompleksowych ubezpieczeń, dających im pewność i poczucie bezpieczeństwa w każdej sytuacji – dodaje.

Ubezpieczeniem Locum można objąć mieszkanie, lokal lub budynek mieszkalny, przynależne budowle np. garaż oraz wyposażenie domu, w tym cenne przedmioty np. urządzenia RTV i AGD, laptopa, aparat fotograficzny, biżuterię czy sprzęt sportowy na wypadek kradzieży z włamaniem, pożaru lub dewastacji i innych zdarzeń losowych bez limitów ograniczających (100% odpowiedzialności za sprzęt). W ramach ubezpieczenia nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych, ochroną od kradzieży z włamaniem, rabunku i dewastacji do limitu 10 000 zł zostaną objęte również stałe elementy nieruchomości takie jak np. kominek, krany, zabudowa kuchenna. Ważnym elementem ubezpieczenia jest też ochrona w zakresie odpowiedzialności cywilnej w stosunku do osób trzecich, które poniosą szkody związane z naszą nieruchomością np. zalanie sąsiada, czy złamanie nogi na naszej posesji.

Oferta kierowana jest do wszystkich klientów Banku Zachodniego WBK. W razie wystąpienia któregokolwiek ze zdarzeń objętych ubezpieczeniem wystarczy tylko jeden telefon do Centrum Alarmowego. Resztą zajmą się doświadczeni Koordynatorzy Pomocy firmy Europ Assistance Polska, która współpracuje z BZ WBK-Aviva.

Sprawdzam składkę!

Promocja potrwa do 31 maja.

Informacja prasowa BZ WBK-Aviva TU z dnia 16.03.2011 r.
Zobacz także
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Suma ubezpieczenia - ustalona w umowie ubezpieczenia kwota ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
Witryna w programie
Polisa na 100%
Opinie klientów 4.71 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.71
/ 5.00 sprawdź