X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

BRE Ubezpieczenia: nowości w ubezpieczeniu mieszkań w mBanku i MultiBanku

2011-04-06 08:25 środa
BRE Ubezpieczenia wprowadza nowości do oferty ubezpieczeń mieszkań w mBanku i MultiBanku. Nowe produkty Mieszkanie 24h oraz Moje Mieszkanie zapewnią ochronę ubezpieczeniową wyposażenia i elementów stałych mieszkań przed najczęściej występującymi zdarzeniami.

Zakres ubezpieczenia stworzonego przez BRE Ubezpieczenia obejmuje ruchomości (czyli elementy wyposażenia lokalu oraz przedmioty służące do prowadzenia gospodarstwa domowego), elementy stałe (czyli zamontowane na stałe lub wbudowane na stałe elementy lokalu mieszkalnego, tj. okna, drzwi, instalacje, zabudowy) oraz OC związane z posiadaniem i użytkowaniem mieszkania. Należy podkreślić, iż ubezpieczeniem objęte są także pomieszczenia gospodarcze takie jak piwnica lub garaż, gdzie najczęściej trzymamy wózki czy narty.

O tym ubezpieczeniu powinny pamiętać osoby, które są nie tylko właścicielami ale przede wszystkim użytkownikami mieszkania w tym np. mieszkań spółdzielczych, TBS czy wynajmowanych. Produkt BRE Ubezpieczenia koncentruje się na elementach wyposażenia i stałych, gdyż według statystyk ponad 90% zdarzeń dotyczy właśnie tych elementów.

 „Zakup ubezpieczenia mieszkania przez internet, telefon czy w placówce banku  jest bardzo prosty a wybór oferty sprowadza się do określenia wartości  mieszkania i wyposażenia, które chcemy objąć ubezpieczeniem.” – wyjaśnia Paweł Zylm – Prezes BRE Ubezpieczenia. „Z badań wiemy, iż klienci nie są jednak pewni jakie kwoty podać. Dlatego zaproponowaliśmy 3 pakiety różnicowane wartością wyposażenia deklarowaną przez Klienta.” – dodaje Paweł Zylm.

Dodatkowym elementem ubezpieczeń mieszkań w mBanku i MultiBanku jest możliwość dokupienia produktu Home Assistance. Gwarantujemy tym samym sobie interwencje specjalisty, organizację pomocy domowej i dostęp serwisu informacyjnego.

Sprawdzam składkę!

Informacja prasowa BRE Ubezpieczenia z dnia 04.04.2011 r.
Zobacz także
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Limit Odpowiedzialności - górna granica odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
Witryna w programie
Polisa na 100%
Opinie klientów 4.71 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.71
/ 5.00 sprawdź