X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Bezpieczny dom i udane wakacje

2010-07-08 08:09 czwartek
Europ Assistance Polska wraz z TUiR Warta opracowały pakiet assistance podróżnego Karta Travel dołączanego nieodpłatnie do ubezpieczenia domu lub mieszkania Warta Dom Komfort.

Do każdej polisy Warta Dom Komfort zawartej pomiędzy 1 czerwca a 31 lipca 2010 roku, klienci WARTY otrzymają nieodpłatnie ubezpieczenie turystyczne Karta Travel. Obsługę assistance podróżnego zapewnia Europ Assistance Polska.
Dzięki tej ofercie, klienci podczas podróży zagranicznych, w sytuacji wypadku lub nagłego zachorowania otrzymają nieodpłatnie pomoc medyczną i prawną, organizację i pokrycie kosztów transportu do placówki medycznej lub powrotu do kraju oraz pomoc w odzyskaniu zagubionego bagażu. Ubezpieczenie KARTA TRAVEL, które działa przez 12 miesięcy bez względu na liczbę wyjazdów i czas ich trwania, pokryje też  koszty zagranicznego leczenia szpitalnego, ambulatoryjnego, stomatologicznego lub leczenia związanego z ciążą.

Sprawdź moją składkę!

Kontakt:

Joanna Bełza
Head of PR & Marketing
tel. 0-22 205 50 04
E-mail: Joanna.Belza@europ-assistance.pl   

Małgorzata Morańska
PR & Marketing Specialist
tel. 0-22 205 50 15
E-mail: Malgorzata.Moranska@europ-assistance.pl

Informacja prasowa Europ Assistance z dnia 07.07.2010 r.
Zobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
  • 2015-02-20 21:41 piątek ~EllaBella | [+] odpowiedz
    Dla większego bezpieczeństwa zdecydowanie warto zastanowić się nad alarmem w domu. Tyle teraz różnej patologii... Ja w swoim domu mam alarm i wszystko ładnie działa. Mieszkańcom Warszawy i okolic mogę... czytaj dalej »
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Franszyza redukcyjna - zastrzeżona w warunkach ubezpieczenia kwota, ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
Witryna w programie
Polisa na 100%
Opinie klientów 4.71 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.71
/ 5.00 sprawdź